Světový den míru

V pátek 21. září 2018 jsme si společně připomněli Světový den míru, který slavíme od roku 1981. V tento den si připomínáme soudržnost, ale i války, které již byly naštěstí ukončeny. Každoroční připomínka tohoto dne podtrhuje fakt, že mír je jedním z univerzálních cílů lidstva a za jeho ochranu jsme zodpovědní všichni.

Svou podporu míru jsme vyjádřili tím, že jsme si oblékli modrá trička a z vlastních těl vytvořili obrovský znak míru. Dílo se díky dětem a učitelům školy podařilo. Všem zúčastněným děkujeme.

Školni parlament