» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2021/2022 » Kontakty na pedagogické pracovníky » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu » Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme

ČARODĚJNICKÝ DEN

Stalo se již milou každoroční tradicí připravit pro naše nejmenší žáčky v rámci projektových dnů, které slouží nejen pro zpestření výuky, ale i k nenápadnému a nenásilnému poučení o dlouho udržovaných zvycích v naší vlasti, lehce strašidelný DEN ČARODĚJNIC. Pátek 30. dubna nám proto sedl jako ulitý, jen počasí se zrána rozhodlo trošku nás potrápit – pečlivě připravované aktivity ven jsme musely operativně změnit na vnitřní. Myslím, že po prohlédnutí fotografií a tváří dětí – pardon, malých čarodějnic a čarodějů – sami poznáte, že si to všichni užili i v prostorách školy při plnění jednotlivých úkolů v tělocvičnách, na chodbách i ve třídách. A když konečně vykouklo slunce, došlo i na venkovní honbu za pokladem ukrytým důmyslně v lese, což je neodmyslitelná sladká tečka za příjemně stráveným a pro děti lehce strašidelným dopolednem.