ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Čarodějnický den


30. duben patřil již tradičně přípravě malých čarodějnic na večerní rejdění. Malí kouzelníci, kouzelnice, čarodějnice a čarodějové v nápaditých kostýmech poletovali po naší škole a poté se ti nejmenší (1. a 2. ročník) vydali po šipkách hledat poklad. Na stanovištích na ně čekaly zkušené čarodějnice z devátého ročníku a zkoušely děti z různých disciplín včetně letu na koštěti přes překážky, poznávání bylin, počítání či zapsání ingrediencí na kouzelný lektvar. I během další výuky se vše točilo kolem čarodějnic, pohádek a kouzlení. Den bez aktovek, ale zdaleka ne bez učení, se zkrátka vyvedl a vykouzlil úsměv na tvářích nás všech.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: