ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Čarodějnický den


Tentokrát jsme si náš tradiční čarodějnický den naplánovali až na 3. května. Malí kouzelníci, kouzelnice, čarodějnice a čarodějové v nápaditých kostýmech poletovali po naší škole, hřišti a okolí. Na stanovištích na ně čekaly zkušené čarodějnice z vyšších ročníků a zkoušely děti z různých disciplín včetně letu na koštěti přes překážky, poznávání bylin, počítání či zapsání ingrediencí na kouzelný lektvar. I během další výuky se vše točilo kolem čarodějnic, pohádek a kouzlení. Den bez aktovek, ale zdaleka ne bez učení, se zkrátka vyvedl a vykouzlil úsměv na tvářích nás všech.

                                                                                                                                             učitelky 1. stupně


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: