Čarodějnický den

Tentokrát jsme si náš tradiční čarodějnický den naplánovali až na 3. května. Malí kouzelníci, kouzelnice, čarodějnice a čarodějové v nápaditých kostýmech poletovali po naší škole, hřišti a okolí. Na stanovištích na ně čekaly zkušené čarodějnice z vyšších ročníků a zkoušely děti z různých disciplín včetně letu na koštěti přes překážky, poznávání bylin, počítání či zapsání ingrediencí na kouzelný lektvar. I během další výuky se vše točilo kolem čarodějnic, pohádek a kouzlení. Den bez aktovek, ale zdaleka ne bez učení, se zkrátka vyvedl a vykouzlil úsměv na tvářích nás všech.

učitelky 1. stupně