Branný den

V pondělí 24. června 2019 se uskutečnil na naší škole dětmi velmi oblíbený Den s IZS. Děti soutěžily v třídních kolektivech v osmi disciplínách, při kterých pomáhali žáci devátého ročníku. Chtěli bychom touto cestou poděkovat za všechny nadšené děti prvního stupně příslušníkům Policie ČR, Městské policie Odry, Policie ČR - Dálniční oddělení Mankovice, Sboru dobrovolných hasičů Odry a paní Milušce Ambrožové ze záchranné zdravotní služby Odry za skvělý a profesionální přístup.

Děkujeme za příjemné dopoledne strávené v areálu naší školy, trpělivost s dětmi, přejeme mnoho úspěchů v další práci a těšíme se na další rok.