ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Běžkování na Pohořské


V minulých dvou týdnech jsme využili dobrých sněhových podmínek v Odrách a vyzkoušeli jsme nový způsob výuky tělocviku – v rámci hodin tělesné výchovy jsme zavedli výcvik běžeckého lyžování. Žáci 5. – 9. tříd si mohli vyzkoušet v areálu školního hřiště, jak tento zdravý pohyb „chutná“. Některým se líbil víc, některým méně, ale přesto můžeme říct, že to byl zdařilý počin. Všichni si vyzkoušeli na našem oválu základní běžecké kroky, ti šikovnější přidali i bruslení a odšlapování. Hodiny probíhaly v příjemné atmosféře s krásnými pády. Myslím, že hodina pobytu na zdravém vzduchu každého pobavila. Za tuto možnost bych chtěl poděkovat Ski centru Odry, jmenovitě panu Jiřímu Královi, který nám zapůjčil kompletní běžecké vybavení pro žáky.

                                                                                                                                             Jan Jursík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: