Barevný týden

V týdnu od 18. do 22. března uspořádal školní parlament „Barevný týden jinak“. V pondělí kluci přišli do školy v košilích , které zdobila kravata nebo motýlek. Děvčata si kromě košile vytvořila společenský účes. V úterý nás čekal bláznivý den. Každý si mohl přijít v čem chtěl. Podmínkou byla pestrobarevnost. Ve středu se žáci pohybovali po škole v modro-bílém zbarvení. Probíhal námořnický den. Ve čtvrtek jsme podpořili lidi s Downovým syndromem tím, že jsme si oblékli nesourodý pár ponožek - na každou nohu úplně jinou. Ponožkový den poukazoval na to, že lidé s Downovým syndromem jsou součástí naší společnosti a že všichni nejsme stejní. V pátek jsme si udělali květinový den. A kdo si myslí, že se oblečení týkalo jen děvčat, je na omylu. Barevným týdnem jsme narušili každodenní chod školy. Zapojili se nejen žáci a učitelský sbor, ale také paní kuchařky. Celý týden si všichni moc a moc užili. Počet dětí v kostýmech jsme i vyhodnotili. Za celý týden si převleky vzalo nejvíce dětí z 2.B.

Školní parlament