ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

AZ kvíz žákovského parlamentu


V úterý 18.6.2019 odpoledne proběhla poprvé soutěž žákovského parlamentu – vědomostní AZ kvíz. Do soutěže se zapojily celkem 4 týmy po 4 žácích II. stupně. Po pečlivém soustředění a spravedlivém soutěžení týmů, které připravili J.Gregorz (7.A) a K.Bazalová (8.A) byl znám vítěz. Výsledky byly velmi těsné , rozhodla jedna otázka a výhercem se stal tým děvčat 7.A .

Děkujeme všem, kteří si s námi přišli zahrát, pobavit se a strávit část odpoledne vědomostní hrou. Vítězům gratulujeme a těšíme se při dalších soutěžích.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: