škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

AZ kvíz žákovského parlamentu

V úterý 18.6.2019 odpoledne proběhla poprvé soutěž žákovského parlamentu – vědomostní AZ kvíz. Do soutěže se zapojily celkem 4 týmy po 4 žácích II. stupně. Po pečlivém soustředění a spravedlivém soutěžení týmů, které připravili J.Gregorz (7.A) a K.Bazalová (8.A) byl znám vítěz. Výsledky byly velmi těsné , rozhodla jedna otázka a výhercem se stal tým děvčat 7.A .

Děkujeme všem, kteří si s námi přišli zahrát, pobavit se a strávit část odpoledne vědomostní hrou. Vítězům gratulujeme a těšíme se při dalších soutěžích.