ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Florbal AŠSK - nejstarší dívky postoupily na republikové finále do Prahy!!!


Kvalifikace na republikové finále se hrála v Opavě 28.2.2018 proti dvěma týmům, Dolní Bečvě ze Zlínského kraje a ZŠ sv. Voršily Olomouc. Oba zápasy byly náročné, hrálo se již na třetiny 3×10 minut a jen vítěz mohl postoupit. Děvčatům se podařilo vyhrát oba zápasy, nad Bečvou 3:1 a nad Olomoucí 4:2.

Naše florbalistky tak postoupily do republikového finále, které se hraje v Praze 19.-20.3.2018 ve Sportovní hale Jižní Město na Chodově. Tak se všichni moc těšíme, držte palce!!!

Florbalistky kategorie D IV.:

9.A: Tvrdoňová Sára, Janošová Viktorie, Šandová Michaela, Kuchařová Kristýna, Mašková Michaela, 9.B: Šenková Nikola, Šírová Eliška, Petříková Radka, Mikulcová Adéla, 8.A: Malinková Sabina, Strempková Sára

Za pomoc s odvozem, focení a herní rady děvčatům děkuji panu řediteli Janu Jursíkovi a za zapůjčení autíčka Vita SKI centru Odry.

                                                                                                                                             Váš sporťák #23 Marcello


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: