ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Soutěž English Video Questionaire


V letošním roce byla poprvé vyhlášena celostátní soutěž English Questionaire. Jak už napovídá název, jednalo se o vytvoření ankety a následné rozhovory s vybranými spolužáky, a to všechno v angličtině. Celá anketa se musela natočit videokamerou – naší kameramankou byla Lucie Malcherová, následné úpravy pak zvládli žáci.

Anketu vymysleli a s odpověďmi pomáhali žáci 8.A - Matěj Žila, Jirka Král a Martin Polach. Na otázky odpovídali Pavel Vidlák, Katka Milníčková, Kim Bílka (8.A) a také Gabriela Bočková a Daniela Juřicová (7.B). Autoři kladli velmi zajímavé otázky – Jaké novoroční si dáváš a dodržíš ho?, Jaká je tvoje zkušenost se šikanou?, Mají lepší životní podmínky zvířata v zoo nebo v cirkuse?

V této netradiční a zajímavé soutěži jsme obsadili 3. místo. Všem žákům děkuji za reprezentaci školy a kolegyni L. Malcherové za pomoc.

                                                                                                                                             I.Bláhová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: