Soutěž English Video Questionaire

V letošním roce byla poprvé vyhlášena celostátní soutěž English Questionaire. Jak už napovídá název, jednalo se o vytvoření ankety a následné rozhovory s vybranými spolužáky, a to všechno v angličtině. Celá anketa se musela natočit videokamerou – naší kameramankou byla Lucie Malcherová, následné úpravy pak zvládli žáci.

Anketu vymysleli a s odpověďmi pomáhali žáci 8.A - Matěj Žila, Jirka Král a Martin Polach. Na otázky odpovídali Pavel Vidlák, Katka Milníčková, Kim Bílka (8.A) a také Gabriela Bočková a Daniela Juřicová (7.B). Autoři kladli velmi zajímavé otázky – Jaké novoroční si dáváš a dodržíš ho?, Jaká je tvoje zkušenost se šikanou?, Mají lepší životní podmínky zvířata v zoo nebo v cirkuse?

V této netradiční a zajímavé soutěži jsme obsadili 3. místo. Všem žákům děkuji za reprezentaci školy a kolegyni L. Malcherové za pomoc.

I.Bláhová