ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

ŠKOLNÍ AKADEMIE


Dne 7. 6. 2018 se uskutečnila ŠKOLNÍ AKADEMIE ZŠ Pohořská. Se svým programem se zde představili zástupci všech tříd. Celé vystoupení moderovali Vašek Lelek (9.B) a Klárka Šímová (9.A) . K zhlédnutí bylo 23 různorodých čísel, které si připravili žáci se svými učiteli. Dvouhodinový program byl opravdu nabitý a těžko jej slovy popisovat. Všichni předvedli svá čísla s velkým nasazením. Vystoupení byla zdařilá a sklidila bouřlivý potlesk spolužáků při dopolední ,,generálce"pro své spolužáky a také rodičů při odpoledním představení. Děkujeme rodičům za vysokou účast a příspěvek, díky kterému jsme mohli zaplatit ozvučení tělocvičny a zajistit tak kvalitní poslech. Díky patří také Danku Maleňákovi, který ozvučení tělocvičny zajišťoval, všem učitelům a dětem , kteří se podíleli na zdárném průběhu celé Akademie.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: