ŠKOLNÍ AKADEMIE

Dne 7. 6. 2018 se uskutečnila ŠKOLNÍ AKADEMIE ZŠ Pohořská. Se svým programem se zde představili zástupci všech tříd. Celé vystoupení moderovali Vašek Lelek (9.B) a Klárka Šímová (9.A) . K zhlédnutí bylo 23 různorodých čísel, které si připravili žáci se svými učiteli. Dvouhodinový program byl opravdu nabitý a těžko jej slovy popisovat. Všichni předvedli svá čísla s velkým nasazením. Vystoupení byla zdařilá a sklidila bouřlivý potlesk spolužáků při dopolední ,,generálce"pro své spolužáky a také rodičů při odpoledním představení. Děkujeme rodičům za vysokou účast a příspěvek, díky kterému jsme mohli zaplatit ozvučení tělocvičny a zajistit tak kvalitní poslech. Díky patří také Danku Maleňákovi, který ozvučení tělocvičny zajišťoval, všem učitelům a dětem , kteří se podíleli na zdárném průběhu celé Akademie.