ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Praktická výuka na střední škole


V úterý 17. prosince 2019 jsme jako žáci devátých tříd dostali možnost navštívit Střední školu Odry. Paní učitelky se svými žáky nám představily nejprve obor kadeřník a později i obor masér. Po příchodu se nás hned ujaly kadeřnice, u kterých jsme si mohli nechat umýt, vyfoukat a někteří i vyžehlit nebo navlnit vlasy. Paní učitelka nám také předala pár rad jak správně pečovat o své vlasy.

Potom jsme se přesunuli do budovy, kde se vyučuje praxe oboru masér. Během toho, co si někteří žáci nechali udělat masáž, jsme se dozvěděli základní informace o masérství a sami jsme byli překvapeni, kolik různých druhů masáží existuje. Odpočatí jsme potom vyrazili zpátky do školy. Celé dopoledne jsme si moc užili a děkujeme za možnost vyzkoušet si obory této školy.

                                                                                                                                             Kateřina Bazalová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: