ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2021/2022 » Kontakty na pedagogické pracovníky » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu » Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme

1. září 2020 ve škole


V úterý 1.září jsme přivítali v naší škole nové prvňáčky a jejich rodiče. Přestože venku od rána pršelo a bylo nevlídno, děti zasedly do svých lavic s úsměvem a plné očekávání. Většina dětí navštívila školu již před prázdninami a tak vstupovaly do známého prostředí bez obav. Na svém místě našli prvňáčci kromě pracovních sešitů a učebnic i dárky od školy a města Odry.

Děti přišel pozdravit také pan ředitel Mgr. Jan Jursík, místostarostka města Oder paní Mgr. Libuše Králová a paní vychovatelky školní družiny.

Přejeme všem školáčkům i jejich rodičům, aby se jim ve škole líbilo.

                                                                                                       třídní učitelky Mgr. Lenka Malá a Mgr. Leona Kopecká


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: